Masz jakieś pytania?
Nie ma problemu.

Po to właśnie tu jesteśmy, aby na nie odpowiedzieć.
Skontaktuj się z nami tak, jak jest Ci wygodnie:

  +48 690 145 966

Na skróty:

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Jak działa szybki zwrot?

Wejdź na stronę SzybkieZwroty.pl i z listy sklepów wybierz Mamy Szczęście. Dalej postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Jeżeli nie możesz lub nie chcesz skorzystać ze zwrotu za 10,90 zł zawsze mogą Państwo nadać do nas przesyłkę we własnym zakresie i na własny koszt, np. za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
Do przesyłki należy obowiązkowo dołączyć wypełniony formularz zwrotu oraz paragon, który Państwo otrzymali wraz z przesyłką.

Jakie formy płatności akceptuje nasz sklep?

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Jak działa usługa PayPO?

PayPo to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. Kupujesz teraz, a płacisz za 30 dni.

Jeżeli spłacisz transakcję w ciągu 30 dni, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Masz dwie możliwości uregulowania należności. Albo spłata całej kwoty w ciągu 30 dni, albo możesz zdecydować się na rozłożenie płatności na raty obejmujące naszą prowizję, max. 18%. Płatność możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online i BLIK.